Začínáte s jógou, pilates?

ZAČÍNÁTE S JÓGOU, PILATES ?

Untitled (76)
První návštěva

Ve Studiu Samádhi můžete navštívit 1. zkušební lekci za zvýhodněnou cenu 120 Kč (nevztahuje se na lekci Mami s mimi, cvičení po porodu a těhotenské cvičení). Lekci lze čerpat pouze při vyplnění svých osobních údajů (jméno a příjmení, email, telefonní číslo) v rezervačním systému předem. Přesný postup naleznete zde: . Pro potvrzení správnosti údajů je nutné současně předložit jeden doklad s fotografií, na kterém je Vaše jméno uvedeno ve studiu.

Untitled (77)
Příjemné prostředí pro všechny

Naším cílem je aby každý do se k nám vydá cvičit se cítil co nejlépe, příjemně a komfortně. Přečtěte si prosím následující text, který vám přiblíží chování v jogovém studiu, tak aby vaše návštěva byla příjemná a pohodová.

Untitled (78)
Jak nenarušovat pohodu ostatních a být ohleduplný ?

Příjemnou atmosféru ve studiu, není dobré narušovat hlasitými výjevy, výkřiky nebo hlasitou komunikací s kamarádkou za dveřmi sálu. Uvnitř sálu je vše slyšet a ani Vy byste jistě nebyli rádi, kdybyste slyšeli všechno to, co se povídá za dveřmi. Narušuje to celou lekci a Vaši pozornost odvádí od cvičení a relaxace, pro které jste přišli.

Untitled (79)
Přijďte včas

Na lekci přicházejte ideálně 10 minut před jejím začátkem. Kvůli tomu, abyste se mohli v klidu převléknout a připravit se tak na lekci. Pokud totiž přijdete na poslední chvíli, a například již po začátku lekce, nemůžete být do lekce vpuštěni z bezpečnostních důvodů a také z důvodu, že rušíte ostatní. Odmítnutí Vašeho vstupu nám není příjemné, avšak vzhledem k průběhu lekce není možné vstupovat po začátku. Doporučujeme, dopřejte si čas na cestu do studia. 

Untitled (80)
Před lekcí

Před cvičením doporučujeme min. 2 hodiny nejíst těžká jídla a nepijte před cvičením jógy alkohol. Jste-li kuřák, není vhodné bezprostředně před i po hodině kouřit. Do sálu není vhodné přijít naparfémovaní. Bývá dobré si omýt chodidla nebo si dát před cvičením sprchu. Pro cvičení jógy zvolte pohodlné oblečení, které Vás nebude nijakým způsobem omezovat. Cvičí se na boso.

Untitled (81)
Během lekce

Dostali jste se do studia a zvolili jste si svoji podložku. Jsou-li podložky již připravené na podlaze, nehýbejte s nimi, jsou rozmístěny tak, aby se dalo cvičit v plné kapacitě. Není až tak, důležité mít místo okolo sebe, ale na své podložce. To je přesně váš prostor, jiný ke cvičení nepotřebujete.

SHRNUTÍ

Přijďte včas! Pokud přijdete na hodinu pozdě, nebudete již vpuštěni do sálu, bez ohledu na to, zda máte lekce předplaceny.

Vypněte svůj mobilní telefon, nebo ho alespoň zeslabte a zanechejte ho v šatně.

Chovejte se tiše, tak abyste nerušili ostatní.

Dodržujte a respektujte pokyny lektora.

Buďte ohleduplní k ostatním (osobní hygiena, hlasitost aj.).

Udržujte pořádek a třiďte odpad.

ZDRAVOTNÍ UPOZORNĚNÍ

Veškeré cvičební styly a návody, rady a doporučení jsou určeny zdravým lidem.

Vedení cvičební lekce je založeno na odborných znalostech lektorů.

Studio Samádhi není odpovědna za případné škody způsobené nesprávným používáním uvedených cvičebních doporučení, návodů a rad.

Každý, kdo se účastní lekce, odpovídá za svůj zdravotní stav a do lekcí vstupuje po důkladném uvážení a na vlastní riziko a odpovědnost.

Přejít nahoru