Pravidla a podmínky rezervačního systému

Cílem on-line rezervačního systému je zjednodušit a zpřehlednit rezervace lekcí všem pro naše klienty. Sami si administrujete přihlášení či zrušení lekce. Účast na vybraných lekcích je možná i bez rezervace, ale neručíme Vám za zajištění místa. Upozornění – bez registrace není možné využívat služeb rezervačního systému. Rezervační systém je založen jako kreditní. Rezervaci lze provést bez kreditů či permanentek pouze na dvě lekce nebo pro jednu osobu na seminář, kurz či workshop. O veškerém dění na Vámi založeném účtu budete vždy obratem informování na registrovaný email.

1. Podmínky registrace

Před provedením registrace si přečtěte podmínky rezervace, provozní řád Studia Samádhi a storno podmínky pro zrušení lekcí, seminářů nebo workshopů. Registrací do rezervačního systému potvrzujete seznámení se s provozním řádem a souhlasíte s jeho dodržováním. Při porušení pravidel dle provozního řádu si vyhrazujeme právo Vámi založenou registraci zrušit.

1.1 Postup registrace

Základní registraci provedete na stránkách rezervačního systému. Po otevření stránky z přijatého odkazu klikněte na políčko „Přihlášení“ vpravo nahoře a po otevření okna na nápis „Registrovat“. Po vyplnění políček a následném uložení Vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací email. Je třeba se přihlásit na svůj email a obratem email potvrdit kliknutím na přijatý odkaz. Tímto je registrace ukončena.

2. Podmínky rezervace

Rezervaci může provést pouze registrovaný klient. Na jednu registraci lze rezervovat jedno místo. Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost provést rezervaci on-line, je možné o rezervaci provést formou e-mailu na info@studiosamadhi.cz nemůžeme bohužel zaručit vyřízení Vaší žádosti.

2.0. Postup rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • v kalendáři si vyberte lekci
 • nastavte kurzor myši na vybranou lekci – NENÍ TŘEBA KLIKAT, po zobrazení pole„REZERVOVAT“klikni na „REZERVOVAT“.
 • zobrazí se okno Nastavení čerpání s dotazem, z čeho se má rezervace strhnout, a vyberte to, co se vás týká
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) –  rezervace proběhla v pořádku či rezervace se nezdařila + důvod nezdaru
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři se po úspěšné rezervaci zobrazí písmeno„R“, současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedené rezervaci
 • v mimořádných případech lze rezervaci provést po dohodě na recepci

Postup rezervace na „První ukázkovou lekce za 120 Kč“ *

Pokud jste u nás ještě nebyli, a chcete využít první ukázkovou lekci za 100 Kč. Po registraci je vám automaticky přiřazena permamanentka “ První ukázková lekce za 120 Kč „. toto nevidíte, když si chcete na vybranou lekci zarezervovat své místo, je potřeba na dané lekci zvolit rezervaci s volbou „permanentka do –“ na lekci se dostavit a zaplatit příslušnou částku. Na místě dořešíte vše potřebné.

Podmínky zrušení rezervace

Rezervaci může zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil. Zrušení rezervace bez penalizace je možná minimálně 3 hodiny a více před začátkem většiny lekcí, ale u ranních/dopoledních lekcí je to 10 hodin a více před začátkem lekce. Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost zrušit rezervaci on-line, je možné o zrušení požádat formou SMS nebo telefonicky nebo mailem. Děkujeme za pochopení.

2.1. Postup zrušení rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • nastavte kurzor myši na rezervovanou lekci – NENÍ TŘEBA KLIKAT, a po zobrazení modrého nápisu „ZRUŠIT REZERVACI“ klikni na “ ZRUŠIT REZERVACI „.
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) –  zrušení rezervace proběhlo v pořádku, nebo zrušení rezervace proběhlo v pořádku – PENALIZACE– toto se zobrazí v případě, že zrušení provedete až po nastaveném intervalu pro bezplatné zrušení. Penalizace znamená stržení kreditu – viz podmínky pro penalizaci
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři po úspěšném zrušení rezervace zmizí písmeno„R“, současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedeném zrušení rezervace
 • při včasném zrušení rezervace se Vám odečtený kredit automaticky vrací zpět
 • ke zrušení lekce může dojít v případě, že není splněna podmínka minimálního počtu tří přihlášených klientů. Kredit je automaticky přiřazen zpět na Váš účet a o zrušení lekce Vám bude zaslán mail a SMS zpráva.

2.2 Podmínky pro penalizaci

K penalizaci dojde ve chvíli, kdy svou rezervaci zrušíte po časovém limitu – viz níže – Storno podmínky otevřených lekcí.

2.3 Podmínky náhradníka

Je možné se přihlásit do pozice náhradníka a pokud se na lekci uvolní místo, přijde vám mail se zprávou, že se můžete do lekce přihlásit. Pokud se uvolní místo na vybrané aktivitě 24 a více hodin před konáním akce, systém Vás automaticky přesune z náhradníka do aktivního klienta a je Vám automaticky stržen kredit.

3. Podmínky kreditního systému a postup dobití kreditu

 • Kredit se dobíjí ve Studiu Samádhi.
 • Minimální částka pro dobití kreditu je 200,-Kč.
 • Minimální částka pro prodloužení platnosti kreditu je 200,- Kč.  Po dobití je Vám automaticky prodloužena doba platnosti na rok. Kredit je pak možné vyčerpat na lekce či workshop.
 • Kredity jsou přenosné, vstup je možný i třem osobám, je možné navštívit jakoukoliv otevřenou lekci.
 • Kredity jsou nevratné, je možné je převést na jinou osobu, ale není možné je vracet zpět v podobě peněz – proto doporučujeme dobře si nákup kreditů promyslet.

Platnost kreditu od dobití je 6 měsíců.

4. Storno podmínky otevřených lekcí:

Upozorňujeme, že neneseme odpovědnost za zdravotní stav klientů, nepřízeň počasí, rodinné důvody klientů, dopravní situaci ani volbu lekce. Rezervace klientů jsou závazné a storno podmínky jsou neměnné:

 • V případě neúčasti na lekci a neodhlášení se z lekce, je veden na účtu klienta dluh ve výši ceny dané lekce a klient je povinen tento dluh uhradit.
 • V případě, že se klient z lekce odhlásí v penalizační zóně – viz výše . Bude účtována pokuta ve výši 100 Kč., případně stržen vstup z permanentky.
 • V případě, že se klient odhlásí včas – viz výše Podmínky zrušení rezervace – je klientovi na účet vrácena celá částka ceny za lekci.

5. Podmínky použití karty MultiSport (dále jen MS)

5.1 MS karty akceptujeme:

– na všechny 60-ti minutové otevřené lekce, kde to rezervační systém dovolí (Pilates, jóga: vinyasa, dopolední, ranní, hatha, pro zdraví, power, zdravá záda, jógalátes, ashtanga aj.)

 Úvodní lekce zvýhodněná lekce se nevztahuje na držitele karet MultiSport

– kartu lze využít pouze 1x za den.

(!) důležité: lekce jsou vždy limitované pro určitý počet MS klientů. Jelikož je velký převis poptávky MS klientů a my jsme menší studio, chceme dát šanci i klasicky platícím klientům. Firma Multisport nám bohužel nehradí plnou cenu za jeden vstup. Tím pádem v zájmu normálního chodu studia je počet vstupů uživatelů karty MS omezený.

(!!) důležité:  Pokud vidíte, že je na lekci stále volno a přitom pro MS klienty místo již není, můžete zkusit vyplnit volná místa bez rezervace přímo ve studiu. Děkujeme za pochopení.

5.2 Rezervace první lekce Multisport:

Pokud jste u nás ještě nebyli, je třeba si lekci rezervovat jako běžný klient a vybrat benefit MultiSport. Rezervační systém Vás pustí na jednu rezervaci (zvolte permanentka do –) bez předplatného (kreditu). Až přijdete na první lekci, ověříme si totožnost a zkontrolujeme nastavení účtu pro klienta MultiSport. Složíte u nás zálohu v minimální v hodnotě 200 Kč jako kredit, tak abyste se mohli rezervovat na další lekce již s kartou MultiSport. Vklad je možný v hotovosti na recepci či převodem. V případě úhrady převodem je kredit připsaný na zákaznický účet během následujícího pracovního dne po odeslání platby. Kredit slouží jako záloha pro případ neabsolvované či pozdě zrušené rezervace.

5.3 Zrušení rezervace

Při zrušení rezervace v penalizační zóně či neabsolvování lekce vám bude z kreditu či účtu odečtena cena lekce v Kč. Při částce kreditu nižší než 200 kreditů se již nebude možné se na kartu MultiSport rezervovat, a to až do navýšení stavu kreditu na minimální hodnotu. Doporučujeme se odhlašovat včas:-)

5.4 MS karty NEakceptujeme:

 • na kurzy a speciální workshopy
 • 90 min. lekce, lekce pro těhotné a jiné speciální lekce
 • s doplatkem za specifickou lekci
 • pokud není MS karta na Vaše jméno
 • pokud není MS karta platná (datum platnosti není aktuální)

6. BENEFIT PLUS

akceptujeme kartu benefit plus. Kartou je možné si dobít kredit. Pro použití benefitu nás prosím kontaktujte předem na e-mailu.

7. SODEXO

akceptujete tyto poukázky a karty.

Relax PassPoukazky
Fokus PassPoukazky
Dárkový PassPoukazky
Bonus PassPoukazky
Flexi PassPoukazky
Flexi Pass CARDKarty

Kartou Flexi Pass CARD je možné si dobít kredit. Na poukázky nevracíme. Pro použití benefitu nás prosím kontaktujte předem na e-mailu.

7.1. ActivePass by Sodexo

 • Na základě karty ActivePass, získá její majitel možnost čerpat jednotlivé vstupné a ostatní aktivity dle aktuálního rozvrhu
 • U lektora se prokážete kartou ActivePass a občanským průkazem

Pokud chcete chodit pravidelně na skupinové lekce s kartou ActivePass, tak:

 1. Vytvořte si online registraci  a první rezervaci.
 2. Dobijte si kredit 200Kč na zákaznický účet (slouží k tomu, abyste si mohli vytvářet rezervace online a současně jako jistina, pokud nějakou lekci rezervujete a nepřijdete).

8. Edenred

8.1. Přijímáme tyto edenred poukazy

 • Edenred Compliments

8.2. Přijímáme tyto Edenred Benefits

 • Edenred Multi
 • Edenred Multi FKSP
 • Edenred Sport & Kultura
 • e-Ticket

Podmínky a pravidla rezervačního systému platné od 1.1.2022