MULTISPORT, BENEFIT PLUS, SOdexo

Karty MULTISPORT (dále jen MS)

MS karty akceptujeme

– na všechny 60-ti minutové otevřené lekce, kde to rezervační systém dovolí (Pilates, jóga:  dopolední, ranní, hatha, jóga pro zdravá záda, power)

– kartu lze využít pouze 1x za den.

(!) důležité: lekce jsou vždy limitované pro určitý počet MS klientů. Jelikož je velký převis poptávky MS klientů a my jsme menší studio, chceme dát šanci i klasicky platícím klientům. V zájmu normálního chodu studia je počet vstupů uživatelů karty MS omezený.

(!!) důležité:  Pokud vidíte, že je na lekci stále volno a přitom pro MS klienty místo již není, můžete zkusit vyplnit volná místa bez rezervace přímo ve studiu. Děkujeme za pochopení

Rezervace první lekce:

Pokud jste u nás ještě nebyli, je třeba si lekci rezervovat jako běžný klient a vybrat benefit MultiSport. Rezervační systém Vás pustí na jednu rezervaci bez předplatného (kreditu). Až přijdete na první lekci, ověříme si totožnost a zkontrolujeme nastavení účtu pro klienta MultiSport. Složíte u nás zálohu v minimální v hodnotě 200 Kč jako kredit, tak abyste se mohli rezervovat na další lekce již s kartou MultiSport. Vklad je možný v hotovosti na recepci či převodem. V případě úhrady převodem je kredit připsaný na zákaznický účet během následujícího pracovního dne po odeslání platby. Kredit slouží jako záloha pro případ neabsolvované či pozdě zrušené rezervace.

Zrušení rezervace:

Při zrušení rezervace v penalizační zóně či neabsolvování lekce vám bude z kreditu či účtu odečtena cena lekce v Kč. Při částce kreditu nižší než 200 kreditů se již nebude možné se na kartu MultiSport rezervovat, a to až do navýšení stavu kreditu na minimální hodnotu. Doporučujeme se odhlašovat včas:-)

MS karty NEakceptujeme:

  • na kurzy a speciální workshopy
  • 90 min. lekce, lekce pro těhotné a jiné speciální lekce
  • s doplatkem za specifickou lekci
  • pokud není MS karta na Vaše jméno
  • pokud není MS karta platná (datum platnosti není aktuální)

BENEFIT PLUS

Klienti využívající zaměstnaneckých benefitů od firmy Benefit Plus mohou čerpat na dobití kreditu pro nákup lekcí jógy, pilates, kurzů a speciálních workshopů v plné výši. Obraťte se prosím na Vás účet Benefit Plus.

SODEXO

akceptujete tyto poukázky a karty.

Relax Pass

Poukazky

Fokus Pass

Poukazky

Dárkový Pass

Poukazky

Bonus Pass

Poukazky

Flexi Pass

Poukazky

Flexi Pass CARD

Karty

EDENRED

 Přijímáme tyto edenred poukazy

  • Edenred Compliments

Edenred Benefits

  • Edenred Multi
  • Edenred Multi FKSP
  • Edenred Sport & Kultura
  • e-Ticket

Podmínky a pravidla rezervačního systému platné od 1.1.2022

Více informací naleznete v sekci Podmínky a pravidla

Přejít nahoru