Páteční jógové mini speciálky

Páteční jógové mini speciálky

Páteční jógové mini speciálky

Máme pro Vás páteční mini-speciálky, aneb speciální prodloužené lekce (75 min) s různým zaměřením.
V lednu nastartujeme metabolismus a také si vyzkoušíme sílu paží, proskoky a balanční pozice na nich, v únoru budeme rozvíjet flexibilitu a v březnu nastartujeme jarní detox:

❤️ 17.1. 2020 Jóga pro nastartování metabolismu
V této dynamičtější lekci využijeme sled pozic, tzv. asán, k celkovému posílení a podpoře správného fungování organismu. Řada cviků přímo povede k rozproudění zažívání a činnosti konkrétních orgánů. A to jak břišních, tak i třeba žláz s vnitřní sekrecí. Tělo tak začne produkovat více hormonů, které také napomáhají hubnutí. Na lekci se jistě zahřejeme.

❤️ 31.1.2020 Jóga, síla paží a balanční pozice
Rádi byste svou ásanovou praxi posunuli dále, jelikož vás baví či zajímá dynamická jóga s prvky vinyása a aštanga jógy? Rádi byste se natrénovali správně odskočit do chatturangy a přiskočit do sedu? Nebo prohloubit mobilitu a sílu ramen a celých paží? Připravili jsme pro vás lekci které vás připraví na náročnější pozice vyžadující sílu rukou a středu těla, jako například balance na rukou a odskoky.

❤️ 28.2.2020 Jóga pro flexibilitu
Flexibilita a přirozený rozsah pohybu, je to základ pro optimální výkon ve většině aktivit. Být schopen pohybu tak, jak je zamýšlený a bez omezení, vytváří efektivní pohyb.
Jak stárneme a v třeba práci prosedíme několik hodin denně, začne naše tělo vytvářet svalovou nerovnováhu. Vzniká tak změna pohybových vzorů, které mohou mít vliv na naše rozsahy, abychom zabránili těmto problémům, je dobré věnovat věnovat určitý čas, energii, disciplínu a porozumění strečinku. V této lekci budeme prohlubovat rozsahy právě efektivním strečinkem v rámci jógové praxe.

❤️ 27.3.2020 Jóga pro detoxikaci organismu
Jógová lekce zaměřená na pozice, které prokrvují orgány a tedy i zlepšují jejich funkci. Budeme různě zapojovat stlačování těla pro rozproudění. Projdeme množstvím torzních pozic, které mají vliv na trávení a detoxikaci těla. Podpoříme činnost jater, ledvin a ostatních orgánů, Budeme stimulovat ledviny a dodávat si tak energii.

Lekce si můžete rezervovat v rezervačním systému.
Pokud máte námět na nějaký speciálek, či by Vás něco konkrétního zajímalo. Dejte vědět.
Těšíme se