Archiv pro Profile Category: Lektorka jógy

Martina Zlámalíková

Martina Zlámalíková

Jóga si mě našla sama v době mého těhotenství se synkem, kdy jsem musela vyloučit většinu dynamických sportů, které jsem dosud praktikovala. Hledala jsem alternativní možnosti pohybu, abych i během těhotenství zůstala aktivní a fit a gravid jóga se nabízela jako řešení. Na kurzu jsem měla štěstí na skvělou lektorku, jejíž entuziasmus mě zcela nakazil a s jógou jsem tak pokračovala i po porodu. Vyzkoušela jsem různé styly, od jemné jógy přes hatha, power či jógu pro zdravá záda.

Eva Stehlíkova

Eva Stehlíkova

Jógu vnímám jako celoživotní cestu sebepoznávání, které získáváme praxí a postupným posouváním svých hranic a zažitých vzorců na všech úrovních naší bytosti. Jógové praxi se pravidelně věnuji posledních deset let a přináší mi radost, hluboký vnitřní klid a vnímaní přítomného okamžiku. Od roku 2015 jsem začala s vyučováním klasické jógy s pranajámou a meditací dle Systému Jóga v denním životě.

Lucie Purr

Lucie Purr

Józe jsem úplně propadla. Přistupuji k ní jako k tanci. Joga by měla být krásná, plynulá a hravá. Každá má lekce je jiná, dávám do ní část sebe. Baví mě krása těla a množství benefitů, které joga přináší. Jsem na cestě, neustále se vzdělávám, navštěvuji různé semináře a ráda bych se o to s Vámi podělila.