Martina Zlámalíková

Martina Zlámalíková

Martina Zlámalíková

Jóga si mě našla sama v době mého těhotenství se synkem, kdy jsem musela vyloučit většinu dynamických sportů, které jsem dosud praktikovala. Hledala jsem alternativní možnosti pohybu, abych i během těhotenství zůstala aktivní a fit a gravid jóga se nabízela jako řešení. Do té doby pro mě byla jóga polem neoraným. Nicméně na kurzu jsem měla štěstí na skvělou lektorku, jejíž entuziasmus mě zcela nakazil a s jógou jsem tak pokračovala i po porodu. Vyzkoušela jsem různé styly, od jemné jógy přes hatha jógu až po power jógu.

S rostoucím zájmem proniknout do tajů jógy a její filozofie, jsem se účastnila různých workshopů, které můj zájem prohlubovaly. Přihláška na certifikovaný kurz instruktora jógy na sebe nenechala dlouho čekat a byla tak logickým vyústěním mého zájmu. Složení zkoušek pro mě představuje začátek krásné cesty, na které bych chtěla lidem zprostředkovávat radost, jež jóga přináší, ať už na úrovni fyzického těla či na úrovni mysli.

Osobně vnímám jógu jako životní filozofii, nekončící proces sebepoznávání a kultivaci naší mysli. A těším se, co zajímavého mě na zvolené cestě čeká.